Zadzwoń do nas!  (0-63) 27 21 160

Biuro Techniczno-Handlowe KLIMA s.c. zostało założone w 1993 roku. Od początku działalności jesteśmy skoncentrowani na tym, aby oferować obsługę na najwyższym poziomie i jednocześnie w zachęcających cenach – dzięki temu stale poszerzamy grono naszych klientów. Jesteśmy znani w szczególności z jakości usług i szerokiej gamy posiadanych przez nasz urządzeń. Liczne sukcesy są podstawą naszego uznania w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej, co potwierdzone je wieloma pozytywnymi referencjami naszych klientów.

    POMYSŁ - JAKOŚĆ - CENA

Nasz zespół to wykwalifikowani inżynierowie, którzy od lat pracują według trzech zasad – pomysł, jakość, cena. Te trzy słowa stały się naszym motto zawodowym i to na ich podstawie zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę.

Jesteśmy fachowcami w doborze i montażu rozwiązań systemowych dla dowolnych obiektów – domów jednorodzinnych, mieszkań, budynków biurowych, hal o różnorodnym przeznaczeniu, restauracji, szkół, obiektów użyteczności publicznej i innych.

Dbamy o naszych klientów – jesteśmy skoncentrowani na poprawie komfortu Państwa pracy i wypoczynku. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełną satysfakcję ze współpracy z naszym biurem.

NASZA OFERTA I USŁUGI

W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów do klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji renomowanych firm i tych mniej znanych, jednak również zapewniających najlepszą jakość swoich sprzętów. Jakość jest dla nas kluczowa, dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych technologii, by mieli Państwo pewność optymalnego wyboru na długie lata.

Już teraz mogą zapoznać się Państwo naszymi produktami zaprezentowanymi na stronie w zakładce „Oferta". Zapraszamy też do odwiedzenia nas w salonie firmowym w Kole. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną urządzeń i materiałów. Nasi pracownicy pomogą Państwu w dopasowaniu odpowiednich artykułów zależnie od Państwa potrzeb. Osobom chcącym samodzielnie zrealizować instalacje służymy dodatkowo pomocą w projektowaniu instalacji. Prowadzimy usługi serwisowe i konserwacyjne instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i rekuperacyjnych, zarówno wykonanych przez nas, jak i przez inne firmy.

Wszystkim naszym dotychczasowym kontrahentom dziękujemy za zaufanie, a nowych zachęcamy już teraz do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej – wybierając nasze usługi doradcze, projektowe, wykonawcze, a także montażowe i serwisowe mają Państwo pewność zadowolenia.

Zespół Biura Techniczno-Handlowego KLIMA s.c.

 

 

Dojazd - Projekt - Oferta

GRATIS